Informace stále více nabývají na důležitosti nejenom v obchodním světě, proto je nezbytné je CHRÁNIT a ZÍSKÁVAT... Naší prioritou je ochrana zajmů klienta.

Společnost DAMACOD patří mezi přední konzultanty v oblasti informací. Náš primární zájem je poskytnout klientovi kvalitní informační servis ve finančních, hospodářských a ekonomicko-bezpečnostních oblastech a to v mezinárodním měřítku. Tyto služby jsou směřovány jak pro právnické, tak pro osoby fyzické. Nabízíme efektivní činnosti nezávislého vyšetřování v oblasti hospodářské a závažné trestné činnosti, pátraní po osobách a věcech, ochrannou a kontrašpionážní činnost po celém světě. Dále se zabýváme všeobecnou problematikou počítačové bezpečnosti, vývojem bezpečnostních software, komplexním řešením elektrotechnických zabezpečovacích systémům, školením speciálních jednotek zvláštního určení. Naše dlouholeté zkušenosti pocházejí z elitních policejních a kriminalistických útvarů, zvláštních armádních jednotek a zpravodajských služeb.

Naše společnost Vám nabízí profesionální konzultační služby, které jsou ve velké míře řešením v nelehkých životních či obchodních situacích. K našim službám vždy nabízíme loajálnost, důraz na rychlost a efektivnost řešení založenou na etickém kodexu společnosti. Při jakémkoli poskytnutí služby vždy případ řešíme individuálně s ohledem na konkrétní požadavky a možnosti klienta.

Dále se zabýváme sledováním osob, získáváním informací, pátráním a došetřováním případů odložených orgány činnými v trestním řízení (i závažné trestné činnosti), získáváme a předkládáme důkazní materiály před úřady a soudy České republiky a ostatní státy Evropské Unie. Provádíme právní poradenství a speciální služby přizpůsobené požadavkům klienta. Společnost Damacod se také úspěšně angažuje na poli lobbingu, volného obchodu, získávaní zahraničních kontaktů na vládní ůrovni.

Nabízíme Vám, abyste své obchodní nebo soukromé starosti přenechali naší společnosti. S důvěrou se na nás obraťte, jsme Vám okamžitě připraveni pomoci v jakékoliv krizové situaci.

David Zmeškal
ředitel DAMACOD, s. r. o.